Piękny gol w Lidze Mistrzów, który nie został uznany! Pech Alexa Teixeiry [WIDEO]

Alex Teixeira w pięknym stylu trafił do siatki przeciwko Sportingowi. Gol Brazylijczyka jednak nie został uznany.
Wynik meczu otworzył Sebastian Coates. Po centrze z rzutu rożnego piłkę przedłużył Goncalo Inacio, asystując kapitanowi lizbończyków.
Besiktas odpowiedział trafieniem po kornerze. Piłkę z rogu zagrał Miralem Pjanić, a pojedynek powietrzny wygrał Cyle Larin. Kilka minut później piłkarze ze Stambułu przeżyli małe deja vu. Znów Coates trafił do siatki, kończąc akcję po wrzutce z rzutu rożnego na bliższy słupek.
Prowadzenie podwyższył Pablo Sarabia, który wykorzystał rzut karny.
Jeszcze przed przerwą Alex Teixeira efektownym strzałem skierował piłkę do siatki. Brazylijczyk wykorzystał zagranie z głębi pola i posłał futbolówkę w górny róg bramki.
Piękny gol jednak nie został uznany. Teixeira w momencie podania nie utrzymał linii spalonego i po interwencji systemu VAR trafienie anulowano.
Sporting wygrał 4:1. W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się jeszcze Paulinho.
Adam Kłos19 Oct 2021 · 20:13