Pierwsze zwycięstwo Franka Lamparda. Chelsea wygrała po golach wychowanków [WIDEO]

Vitalii Vitleo/Shutterstock
Piłkarze Norwich City ulegli u siebie Chelsea Londyn 2:3 (2:2) w pierwszym sobotnim spotkaniu trzeciej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Carrow Road prowadzenie przyjezdnym zapewnił po trzech minutach gry płaskim strzałem Tammy Abraham. Zaledwie trzy minuty później wyrównał z bliska Todd Cantwell.
Po kolejnych siedmiu minutach pokaz swoich umiejętności dał Mason Mount, który minął z łatwością rywala w polu karnym i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę strzelił dla "The Blues" drugiego gola. Kwadrans przed przerwą straty odrobił jednak Fin Teemu Pukki, wykorzystując sytuację sam na sam.
Losy konfrontacji rozstrzygnął po zmianie stron precyzyjnym uderzeniem z dystansu Abraham, który po raz drugi wpisał się na listę strzelców w tych zawodach.
Podopieczni Franka Lamparda po premierowym zwycięstwie w sezonie przesunęli się na dziesiąte miejsce w tabeli. "Kanarki" doznały drugiej porażki i spadły na trzynastą lokatę.
Daniel Makarewicz24 Aug 2019 · 15:30