Pierwsze zwycięstwo Malaga CF w sezonie

Maxisport/Shutterstock
Malaga CF pokonała przed własną publicznością SD Eibar 2:1 (1:1) w pierwszym meczu 5. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio La Rosaleda goście z Baskonii objęli prowadzenie trzy minuty przed przerwą za sprawą uderzenia z bliska Nano, ale zaledwie dwie minuty później wyrównał silnym strzałem pod poprzeczkę Sandro Ramirez.

Niespełna kwadrans przed końcem losy meczu rozstrzygnął Youssef En Nesiry. Marokańczyk kapitalnie przymierzył z narożnika z pola karnego, zapewniając drużynie z Andaluzji cenne trzy punkty.

"Boquerones" dzięki pierwszej wygranej w sezonie przesunęli się na dwunaste miejsce w tabeli, natomiast popularni "Los Armeros" doznali drugiej porażki w bieżących rozgrywkach i są na siódmej pozycji w klasyfikacji.