Pierwszy gol Jarosława Niezgody w MLS! Wykończył akcję z zimną krwią [WIDEO]

Jarosław Niezgoda strzelił pierwszego gola dla Portland Timbers. Jego drużyna zremisowała z Los Angeles FC 2:2.
Polski napastnik po raz pierwszy znalazł się w wyjściowym składzie zespołu z Portland. Gola strzelił bardzo szybko. Już w 7. minucie otrzymał podanie na wolne pole i w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali pewnie trafił do siatki.
Portland nie utrzymało prowadzenia do końca pierwszej połowy. W 36. minucie wyrównującego gola strzelił Wright-Phillips, a cztery minuty prowadzenie zespołowi z Los Angeles dał Kaye.
Mecz zakończył się podziałem punktów. W 81. minucie w zamieszaniu po rzucie rożnym najbardziej przytomny okazał się Ebobisse i ustalił wynik na 2:2.
Niezgody nie było już wtedy na boisku. Polak opuścił je w 58. minucie, a zastąpił go właśnie Ebobisse.
Portland w trzech meczach fazy grupowej turnieju "MLS is Back" zgromadziło siedem punktów. W 1/8 finału zagra z Cincinnati FC.
Marcin Karbowski24 Jul 2020 · 07:04
Źródło: Twitter