Pierwszy gol Rafała Kurzawy w Ligue 1! [VIDEO]

asinfo
AS Monaco zremisowało na wyjeździe z Toulouse FC 1:1. Całe spotkanie w drużynie z Księstwa rozegrał Kamil Glik. Z kolei premierową bramkę w lidze francuskiej zdobył Rafał Kurzawa. Drużyna Polaka przegrała jednak w starciu z Lille.
Goście z Monako prowadzili od 57. minuty, gdy Tielemas kapitalnie przymierzył zza pola karnego. Po jego strzale piłka obiła się od poprzeczki, za linią bramkową i wyszła w pole. Sędziemu uznał bramkę po skorzystaniu z technologii Goal Line. Wyrównał w 79. minucie Aaron Iseka Leya, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.
Swojego premierowego gola we Francji strzelił Rafał Kurzawa. Reprezentant Polski, który pojawił się na murawie w 62. minucie, ładnie sfinalizował akcję swojej drużyny precyzyjnym strzałem lewą nogą z pola karnego, trafiając na 1:3.
Jego Amiens SC przegrał ostatecznie z Lille OSC 2:3.