Piłkarz wykorzystał decydującą jedenastkę, jego zespół odpadł. "Ale jaja w DFB Pokal" [WIDEO]

FC Koeln odpadło z Pucharu Niemiec, przegrywając w serii rzutów karnych z Hamburgerem SV. Seria jedenastek zakończyła się w nietypowy sposób.
Przez 90 minut na stadionie w Kolonii nie padł żaden gol. W dogrywce wynik meczu otworzył Robert Glatzel, któremu asystował Sonny Kittel.
W doliczonym czasie drugiej połowy dogrywki FC Koeln doprowadziło do remisu. Rzut karny wykorzystał Anthony Modeste, doprowadzając do konkursu jedenastek.
Na początku serii swoich szans nie wykorzystali Saliz Ozcan oraz Kittel. Po czterech seriach był remis 3:3.
Gdy Bastian Schonlau trafił do siatki, Florian Kainz wiedział, że musi strzelić, aby przedłużyć szanse FC Koeln na awans. Austriak skierował piłkę do siatki, jednak jego zespół odpadł.
Kainz, wykonując karnego, nastrzelił własną nogę. Jako że dwukrotnie dotknął piłki, bramka nie została uznana. Do kolejnej rundy awansowała ekipa HSV.
Adam Kłos18 Jan 2022 · 21:27
Źródło: Twitter