Piłkarze Lille szarpali się ze sobą w trakcie sparingu. Zdecydowana reakcja sędziego [WIDEO]

Kuriozalna sytuacja w meczu towarzyskim Lille. Dwóch piłkarzy mistrzów Francji szarpało się ze sobą.
Lille w sobotę grało sparing z Kontrijk. Już w 19. minucie gola dla Belgów strzelił Chevalier. Mistrzowie Francji długo nie potrafili złapać odpowiedniego rytmu, a gra układała im się tak źle, że między piłkarzami zrobiło się nerwowo.
Najwięcej pretensji mieli do siebie Tiago Djalo i Xeka. Po zakończeniu pierwszej połowie wywiązała się między nimi krótka przepychanka.
Sędzia nie był pobłażliwy. Przed rozpoczęciem spotkania obu zawodnikom pokazał czerwone kartki. Francuzi musieli zatem kontynuować grę w osłabieniu.
Warto podkreślić zachowanie drużyny z Kontrijk. Belgowie, by spotkanie miało sportowy sens także po przerwie, zdecydowali się kontynuować grę w dziesięciu.
Lille wyrównało dopiero w końcówce spotkania. Gola na 1:1 dla mistrzów Francji strzelił Yusuf Yazici.
Marcin Karbowski18 Jul 2021 · 09:05
Źródło: Transfery.info