Piorunująca końcówka Chelsea! Przegrywali do 70. minuty, a potem popis. Piękna bramka Pedro [VIDEO]

CosminIftode/Shutterstock
W meczu 8. kolejki Premier League Chelsea wygrała na własnym boisku z Watfordem 4:2. Gospodarzom zwycięstwo zapewnili w końcówce spotkania Cesar Azpilicueta i Michy Batshuayi.
Na Stamford Bridge nie zabrakło emocji i zwrotów akcji. Szybko na prowadzenie wyszła Chelsea po tym, jak Pedro pięknie uderzył z dystansu.

Pod koniec pierwszej połowy Watford jednak wyrównał za sprawą Abdoulaye Doucoure. Tuż po przerwie "Szerszenie" ponowie ukąsiły, tym razem golkipera "The Blues" pokonał Roberto Pereyra.
Nic nie zapowiadało, że piłkarze "The Blues" zdołają odwrócić wynik spotkania. Watford znakomicie zaczął drugą połowę, zdobył bramkę na 2:1 i miał kolejne szanse, by podwyższyć rezultat. Dwie dogodne sytuacje zmarnował Richarlison. Chelsea do 70. minuty wyglądała na zespół nieporadny u niemrawy. Bardzo źle zagrał Alvaro Morata. Hiszpan był zupełnie niewidoczny i zaliczył najgorszy występ w barwach Chelsea. Morata zszedł z boiska w 61. minucie spotkania, a za niego pojawił się Michy Batshuayi. I to właśnie ten zawodnik dał impuls ekipie z Londynu. Najpierw trafił w 71. minucie spotkania, wykorzystując znakomite dośrodkowanie Pedro.
Trzy punkty podopiecznym Antonio Conte zapewniły trafienia w końcówce spotkania. W 87. minucie na listę strzelców wpisał się Azpilicueta, a w piątej minucie doliczonego czasu gry znów trafił Batshuayi.
Chelsea przerwała serię dwóch kolejnych porażek w rozgrywkach Premier League.
W tabeli ligi angielskiej Chelsea zajmuje 4. miejsce z dorobkiem 16 punktów, a tuż za nią na piątej pozycji plasuje się Watford z jednym "oczkiem" mniej.