Napoli. Piotr Zieliński z pierwszym golem w tym sezonie! Polak odpalił bombę [WIDEO]

Piotr Zieliński z pierwszym golem w tym sezonie! Polak odpalił bombę [WIDEO]
Sipa / Press Focus
Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w meczu z Sampdorią Genua. Jego drużyna wygrała na wyjeździe aż 4:0.
Napoli było bezlitosne dla drużyny Bartosza Bereszyńskiego. Już przed przerwą strzeliło dwa gole. Do bramki trafili Victor Osimhen i Fabian Ruiz. Hiszpan popisał się bardzo precyzyjnym uderzeniem.
Jeśli ktoś spodziewał się, że po przerwie Sampdoria powalczy o zmianę wyniku, to srogo się rozczarował. Napoli całkowicie kontrolowało przebieg gry. Efektem były kolejne gole - najpierw Osimhena, później Zielińskiego. Polak w polu karnym dostał piłkę od Hirvinga Lozano i potężnym uderzeniem lewą nogą nie dał szans bramkarzowi rywali.
Zieliński przeciwko Sampdorii rozgrywa swój piąty mecz w tym sezonie. To jego pierwszy gol w bieżących rozgrywkach. Na boisku przebywał do 68. minuty.
W meczu Sampdorii z Napoli zagrał też drugi reprezentant Polski. Bartosz Bereszyński wyszedł na boisko w pierwszym składzie drużyny z Genui. Grał do 71. minuty.
Marcin Karbowski23 Sep 2021 · 19:55