Wooow! Co za gol Piotra Zielińskiego dla Napoli! Niesamowita bomba z ponad 30 metrów! [WIDEO]

Shutterstock
Piotr Zieliński wpisał się na listę strzelców w meczu Empoli - Napoli. Przy tej bramce asystował mu nie kto inny, jak Arkadiusz Milik.
Wynik tego spotkania został otwarty w 28. minucie. Gola dla Empoli po podaniu Ismaela Benaccera zdobył Diego Farias
W 44. minucie Piotr Zieliński zdobył gola niesamowitej urody. Polak zdecydował się na strzał z dystansu, a piłka wpadła pod poprzeczkę bramki Empoli.
Przy tym golu ostatnie podanie wykonał Arkadiusz Milik. Napastnik nie miał jednak zbyt wielkiego wkładu, ponieważ podanie było krótkie i wycofujące.
Gol strzelony w spotkaniu z Empoli to piąta bramka Piotra Zielińskiego w Serie A w tym sezonie.
Druga połowa rozpoczęła się dobrze dla drużyny gospodarzy. Od 53. minuty Empoli prowadziło już z Napoli 2:1 po golu Di Lorenzo.
W tym meczu nie padła już żadna bramka. Podopieczni Carlo Ancelottiego, mimo cudownej bramki Zielińskiego, nie zdołali wywieźć ze stadionu Empoli nawet jednego punktu.
Łukasz Karyniewski03 Apr 2019 · 19:52