Podział punktów na Roazhon Park

Kuso, wikipedia
Zawodnicy Stade Rennes FC zremisowali przed własną publicznością z Toulouse FC 1:1 (0:0) w niedzielnym meczu 8. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Gospodarze objęli prowadzenie w tym starciu w 70. minucie. Wówczas sędzia podyktował karnego za faul Jeanclaira Todibo, a jedenastkę na gola pewnym uderzeniem zamienił M'Baye Niang.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania w 88. minucie za sprawą trafienia Jeanclair Todibo, który po dośrodkowaniu Max Gradela pokonał golkipera rywali.
Przyjezdni kończyli mecz w dziesiątkę, bowiem w 43. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Aaron Iseka Leya.
Zespół z Bretanii ma na koncie 8 punktów i obecnie zajmuje 16. miejsce w tabeli Ligue 1. Ekipa z Tuluzy z dorobkiem 12 "oczek" plasuje się na 7. pozycji.