Podział punktów na Stade Geoffroy-Guichard

KevFB, wikipedia
AS Saint-Etienne zremisowało u siebie ze Stade Rennes FC 1:1 (1:1) w niedzielnym meczu 10. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Pierwszy gol w tym starciu padł już w 4. minucie, a jego autorem był Wahbi Khazri. Wówczas sędzia podyktował karnego dla gospodarzy, a 27-letni napastnik zamienił jedenastkę na gola.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania w 34. minucie za sprawą trafienia Ismaila Sarra, który pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
W 65. minucie przyjezdni mogli objąć prowadzenie, ale Hatem Ben Arfa nie wykorzystał rzutu karnego.
Zespół Jeana-Louisa Gasseta z dorobkiem 16 punktów zajmuje 6. miejsce w tabeli Ligue 1, natomiast podopieczni Sabriego Lamouchiego mają na koncie 12 "oczek" i plasują się na 11. lokacie.