Podział punktów w Moskwie, grał Sebastian Szymański

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Dynamo Moskwa zremisowało u siebie z FK Krasnodar 1:1 (1:1) w ostatnim niedzielnym meczu 13. kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi.
Na VTB Arena w podstawowym składzie gospodarzy wybiegł na murawę Sebastian Szymański. Osiem minut przed końcem pomocnika reprezentacji Polski zastąpił Portugalczyk Miguel Cardoso.
Wynik konfrontacji otworzył już po trzech minutach gry strzałem z kilku metrów przy słupku Grigorij Morozow, który wykorzystał fatalny błąd defensora rywali. Dziesięć minut przed przerwą wyrównał efektownym uderzeniem głową Aleksandr Martynowicz.
"Byki" po trzecim podziale punktów z rywalami w tym sezonie zajmują trzecie miejsce w tabeli. Stołeczna drużyna zremisowała natomiast już piąte spotkanie w bieżących rozgrywkach i pozostała przedostatnia w klasyfikacji.