Podział punktów w stolicy Czeczenii, grał Damian Szymański

wisla-plock.pl
Achmat Grozny zremisował u siebie z Urałem Jekaterynburg 1:1 (0:1) w pierwszym poniedziałkowym spotkaniu 19. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.
Na obiekcie w stolicy Czeczenii całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Damian Szymański. Prowadzenie przyjezdnym zapewnił siedem minut przed przerwą Irańczyk Milad Mohammadi, który niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki.
Dziesięć minut po zmianie stron wyrównał z rzutu karnego Albańczyk Bekim Balaj. Zespół z Czeczenii, po drugim podziale punktów w czterech ostatnich spotkaniach, zajmuje ósme miejsce w tabeli.
Popularni "Szmieli" natomiast przerwali passę trzech kolejnych porażek i po ósmym remisie w bieżących rozgrywkach są na dziesiątej lokacie w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński11 Mar 2019 · 17:44