Pogoń Siedlce odpadła z Pucharu Polski

Klimson, wikipedia
Chrobry Głogów pokonał Pogoń Siedlce 2:1 (2:0) we wtorkowym meczu 1/16 finału Pucharu Polski i awansował do kolejnego etapu rozgrywek.
Głogowian do zwycięstwa poprowadził Konrad Kaczmarek. Napastnik już w 12. minucie spotkania zdecydował się na oddanie strzału i zdołał pokonać golkipera rywali. Drugą bramkę 27-latek zdobył w 25. minucie. Wówczas wykorzystał dośrodkowanie Sędziaka i z łatwością umieścił piłkę w siatce.
Jedynego gola dla gospodarzy strzelił w trzeciej minucie doliczonego czasu gry Adam Pazio. Sędzia podyktował rzut karny dla Pogoni, którego na trafienie zamienił 26-letni obrońca.
Dzięki wygranej zespół z Fortuna 1. ligi awansował do 1/8 finału, a siedlczanie pożegnali się z tegoroczną edycją rozgrywek.