Pogoń skromnie wygrała z Chojniczanką

asinfo
Pogoń Szczecin pokonała przed własną publicznością Chojniczankę Chojnice 1:0 (1:0) w rozegranym sobotnim sparingu.
Zwycięskiego gola dla "Portowców" zdobył dziesięć minut przed przerwą Lasza Dwali. Reprezentant Gruzji wykorzystał dośrodkowanie Huberta Matyni oraz zgranie Kamila Drygasa i skierował piłkę do siatki rywali.
Dla zespołu z Pomorza Zachodniego był to drugi mecz kontrolny podczas letniego okresu przygotowawczego. Trener Kosta Runjaic przetestował aż 24 zawodników.
* * * * * *

Pogoń Szczecin - Chojniczanka Chojnice 1:0 (1:0)

Bramka: Dwali 35.
Pogoń - I połowa: Budziłek - Stec, Walukiewicz, Dwali, Matynia - Błanik, Kozulj, Drygas, Listkowski, Majewski - Buksa.
Pogoń - II połowa: Bursztyn - Niepsuj, Rudol, Malec, Nunes - Kowalczyk, Hołota, Wawrzynowicz (82 Obst), Delew - Benedyczak (77 Rapa), Benyamina.
Chojniczanka: Janukiewicz - Marusiak, Wołąkiewicz, Pietruszka, Zawistowski, Paprzycki, Grzelak, Piotrowski, Bąk, Mikołajczak oraz Wnuk - Podgórski, Boczek, Dampc, Danielewicz, Bednarski, Steblecki, Schulz, Drozdowicz, Andrzejewski.
Kamil Kaczmarek23 Jun 2018 · 19:47