Pogoń Szczecin przegrała z osłabioną Koroną Kielce

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Pogoń Szczecin uległa u siebie Koronie Kielce 0:1 (0:1) w drugim piątkowym spotkaniu 20. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.
Podopieczni Mirosława Smyły, którzy całą drugą połowę grali w osłabieniu, po drugim zwycięstwie z rzędu opuścili strefę spadkową i awansowali na trzynaste miejsce w tabeli.
"Portowcy" doznali natomiast drugiej porażki z rzędu i spadli na trzecią lokatę w klasyfikacji.
* * * * * *

Tak padła bramka:
0:1 Matej Pućko 50'

Słoweniec po zagraniu ze środka pola minął przed polem karnym jednego rywala i precyzyjnym uderzeniem przy słupku zapewnił przyjezdnym prowadzenie.
Zawodnik meczu: Matej Pućko. Słoweniec zasłużył na wyróżnienie efektowną bramką, która pogrążyła niespodziewanie grających całą drugą połowę w przewadze "Portowców".