Polak wrócił na boisko po fatalnej kontuzji. Pauzował prawie 10 miesięcy

Jarosław Niezgoda pojawił się na murawie w meczu Portland Timbers z Seattle Sounders. Dla polskiego napastnika to pierwszy mecz od 2 listopada 2020 roku.
Niezgoda przez ostatnie miesiące walczył o powrót do zdrowia po zerwaniu więzadeł krzyżowych w kolanie. Urazu Polak nabawił się na początku listopada poprzedniego roku i od razu wiadomo było, że czeka go bardzo długa przerwa.
Zanim były napastnik Legii odniósł uraz, pokazywał się za oceanem z bardzo dobrej strony. W 20 rozegranych spotkaniach zdobył osiem bramek i zaliczył dwie asysty. Po cichu mówiło się w jego kontekście nawet o powołaniu do reprezentacji.
Kontuzja mocno skomplikowała plany 26-latka. Po niespełna 10 miesiącach Niezgoda doczekał się jednak powrotu do kadry meczowej i od razu dostał od trenera kilka minut.
Nagranie z wejściem Polaka na boisko opublikowano w mediach społecznościowych Portland Timbers. “Welcome back, Jaro” - czytamy w opisie.
Polak wszedł na boisko w 87. minucie. Jego zespół przegrał jednak aż 2:6 z Seattle Sounders.
Adam Nowacki16 Aug 2021 · 07:51