Polska młodzieżówka rozgromiła Estonię. Cztery gole kadry Czesława Michniewicza [WIDEO]

Dziurek/Shutterstock
Młodzieżowa reprezentacja Polski wygrała drugi mecz w eliminacjach EURO 2021. Biało-czerwoni wygrali w Białymstoku z Estonią 4:0.
Polacy objęli prowadzenie już w 6. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Przemysław Płacheta. Skrzydłowy Śląska Wrocław mocnym uderzeniem wykończył podanie Kamila Pestki.
Na kolejnego gola trzeba było poczekać do 65. minuty. Znów udział miał w nim Płacheta, który dośrodkował z lewej strony boiska w pole karne. Tam jego zagranie przedłużył Paweł Tomczyk, a Karol Fila silnym strzałem w górny róg pokonał bramkarza Estonii.
Na 3:0 w 80. minucie podwyższył Kamil Jóźwiak. Piłkarz Lecha strzałem pod poprzeczkę dobił uderzenie Mateusza Bogusza, które sparował golkiper gości.
Wynik meczu ustalił Patryk Dziczek, który w doliczonym czasie gry zamienił na gola rzut karny podyktowany za faul na Boguszu.
Polacy po dwóch meczach mają na koncie sześć meczów. Kolejny mecz zagrają 11 października. Ich rywalem będzie Rosja.
Marcin Karbowski10 Sep 2019 · 20:00