Polskie piłkarki nie dały rady Brazylii. Strzeliły jej jednego gola [WIDEO]

Polskie piłkarki przegrały w towarzyskim meczu z Brazylią 1:3.
Polki straciły gola już w 9. minucie. Z rzutu rożnego dośrodkowała Andressa, a Formiga uderzeniem głową skierowała piłkę do bramki.
Biało-czerwone przed przerwą starały się zaatakować, ale nie zdołały doprowadzić do remisu. Najlepszą sytuację miała Patrycja Balcerzak, ale jej strzał z dystansu obroniła Barbara.
Druga połowa zaczęła się bardzo źle dla Polek. Już cztery minuty po wznowieniu gry piłkę w siatce umieściła Tamires.
Kontaktowy gol dla reprezentacji Polski padł w 58. minucie. Z rzutu wolnego dośrodkowała Ewelina Kamczyk, a w polu karnym do piłki doszła Małgorzata Mesjasz, która główką trafiła do bramki.
Brazylijki ustaliły wynik spotkania w 79. minucie. Po składnej akcji z bliska do pustej bramki trafiła Debinha.
Polska - Brazylia 1:3 (Małgorzata Mesjasz 58 - Formiga 9, Tamires 49, Debinha 79)
Polska: Katarzyna Kiedrzynek - Joanna Olszewska, Sylwia Matysik, Małgorzata Mesjasz, Gabriela Grzywińska, Natalia Chudzik (90. Nikol Kaletka) - Ewelina Kamczyk (82. Nikola Karczewska), Patrycja Balcerzak, Agnieszka Winczo (76. Katarzyna Daleszczyk), Dominika Grabowska (72. Martyna Wiankowska) - Ewa Pajor.
Brazylia: Barbara - Poliana (46. Kathellen), Erika, Daiane, Tamires - Andressa Alves (73. Maria), Formiga, Thaisa (46. Luana), Marta (82. Bia Zaneratto) - Ludmila (87. Aline Milene), Victória (46. Debinha).
Marcin Karbowski08 Oct 2019 · 22:08