Popis Jarosława Niezgody przy Łazienkowskiej. Legia Warszawa rozbiła Raków Częstochowa [WIDEO]

Lens Strong / Shutterstock.com
Legia Warszawa pokonała Raków Częstochowa 3:1 (2:0) w niedzielnym meczu 7. kolejki Ekstraklasy.
Nie Sandro Kulenović, nie Carlitos, ale Jarosław Niezgoda powinien być podstawowym napastnikiem Legii Warszawa? Tak przynajmniej wynika z popisowego występu, jaki zaprezentował dziś polski zawodnik.
Już po dziesięciu minutach było 2:0 dla Legii. Oba gole strzelił Jarosław Niezgoda.
Drugi gol był szczególnej urody.
Zaledwie siedem minut po przerwie Niezgoda mógł pochwalić się hat-trickiem. Trzecią bramkę zdobył, wykorzystując rzut karny.
Ostatecznie Legia Warszawa wygrała 3:1, bowiem tuż przed końcowym gwizdkiem goście zdołali strzelić honorowego gola.