Popis Jarosława Niezgody w MLS. Strzelił dwa gole w osiem minut [WIDEO]

Portland Timbers wygrało 3:0 z Colorado Rapids. Bohaterem spotkania został Jarosław Niezgoda.
Przed tym meczem Polak miał na koncie trzy bramki w tym sezonie MLS. W ostatnich tygodniach 27-latek nie mógł poprawić tego bilansu ze względu na uraz pachwiny.
Dziś jednak Niezgoda znalazł się w pierwszym składzie na mecz z Colorado Rapids. Wynik spotkania otworzył Sebastian Blanco, który wykorzystał rzut karny,
W 54. minucie Niezgoda podwyższył wynik. Napastnik dostał dalekie podanie z głębi pola, po którym kapitalnie przyjął piłkę i pokonał bramkarza rywali.
W 62. minucie Niezgoda skompletował dublet. Tym razem snajper otrzymał znakomite podanie z prawego skrzydła, po którym wystarczyło dołożyć nogę do bramki.
Portland Timbers wygrało 3:0. Zespół Niezgody zajmuje obecnie jedenaste miejsce w Konferencji Zachodniej.
Adam Kłos26 Jun 2022 · 09:46