Popis młodych Polaków! Reprezentacja Czech zdeklasowana, hat-trick w osiem minut

screen tvp sport youtube
Reprezentacja Polski U18 kolejny raz zaprezentowała się ze świetnej strony. Biało-czerwoni rozbili Czechów aż 5:0!
Drużyna Marcina Włodarskiego w maju pokazała świetny futbol podczas mistrzostw Europy do lat 17. Awansowała w nich do półfinału. Teraz młodzi Polacy przygotowują się do startu w mistrzostwach świata w o rok starszej kategorii wiekowej. Turniej odbędzie się w listopadzie.
Zaledwie kilka dni temu biało-czerwoni wygrali towarzyskie spotkanie ze Słowacją 4:0. Teraz jeszcze efektowniej pokonała Czechów.
Bohaterem meczu był Daniel Mikołajewski. Piłkarz Parmy na przestrzeni ośmiu minut ustrzelił hat-tricka! Dzięki niemu Polacy już po 19. minutach prowadzili 3:0.
Kolejne gole padły w drugiej połowie. Do bramki Czechów trafili jeszcze Oskar Tomczyk i Mike Huras.
W reprezentacji Polski zagrali piłkarze, którzy stawiają już pierwsze kroki na ligowych boiskach. W Ekstraklasie grywają Michał Gurgul z Lecha i Krzysztof Kolanko z Górnika, a w pierwszoligowej Wiśle Kraków doświadczenie zbiera Jakub Krzyżanowski.
Marcin Karbowski17 Oct 2023 · 17:26