Porażka Chicago Fire. Grał Przemysław Frankowski

Dziurek / shutterstock.com
New York Red Bulls pokonali u siebie Chicago Fire 3:1 w piątkowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. W zespole gości do 68. minuty grał Przemysław Frankowski.
Gospodarze objęli prowadzonej w ósmej minucie po strzale Alejandro Romero. Tuż przed upływem godziny gry na 2:0 podwyższył Brian White. W 81. minucie przyjezdni złapali kontakt za sprawą Nemanji Nikolicsa. Zwycięstwo Red Bulls w doliczonym czasie gry przypieczętował Daniel Royer.
Drużyna z Nowego Jorku zdobyła 27 punktów i zajmuje czwarte miejsce w Konferencji Wschodniej. W następnym meczu zmierzy się na wyjeździe z Houston Dynamo
Natomiast zespół z Illinois ma 19 "oczek" na koncie i plasuje się na ósmej pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie Atlanta United.
Kamil Kaczmarek29 Jun 2019 · 09:23