Porażka Fiorentiny w Weronie, trzech Polaków na boisku

YouTube
Hellas Werona wygrał przed własną publicznością z ACF Fiorentiną 1:0 (1:0) w niedzielnym spotkaniu 13. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Marc'Antonio Bentegodi całe zawody między słupkami gości z Toskanii zaliczył Bartłomiej Drągowski. Bramkarza reprezentacji Polski zaskoczył po zmianie stron płaskim strzałem z pola karnego Samuel Di Carmine.
Dziewięć minut przed końcem na murawie pojawił się Paweł Dawidowicz, a po kolejnych trzech minutach wszedł na boisko również Mariusz Stępiński.
"Gialloblu" po trzeciej wygranej w czterech ostatnich meczach awansowali na dziewiąte miejsce w tabeli. "Viola" doznała natomiast trzeciej porażki w pięciu ostatnich spotkaniach i spadła na dziesiątą lokatę w klasyfikacji.