Porażka Interu Miami w debiucie w MLS. Carlos Vela z magicznym trafieniem [WIDEO]

Inter Miami w swoim pierwszym meczu w MLS przegrał na wyjeździe z Los Angeles FC 0:1. Losy spotkania rozstrzygnęły się tuż przed przerwą.
Nieudanie rozpoczęła się przygoda klubu Davida Beckhama w MLS. Jego Inter Miami przegrał na wyjeździe z Los Angeles FC 0:1 po golu Carlosa Veli.
Jedyna bramka padła w 44. minucie meczu, kiedy to Meksykanin strzałem z linii pola karnego przelobował bramkarza Interu Luisa Roblesa.
David Beckham, który jest właścicielem klubu z Miami oglądał to spotkanie z loży. Towarzyszyła mu jego małżonka Victoria oraz syn Brooklyn.
Daniel Makarewicz02 Mar 2020 · 09:13