Porażka PSG z Tottenhamem. Sześć bramek i fatalne błędy bramkarza [VIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
Tottenham Londyn pokonał drużynę PSG 4:2. Spotkanie zostało rozegrane jako część turnieju International Champions Cup w Stanach Zjednoczonych.
Negatywnym bohaterem spotkania został Kevin Trapp. Bramkarz ekipy z Paryża najpierw popełnił fatalny błąd, gdy przy wybiciu piłki trafił w Erica Diera, piłka odbiła się od niego i po chwili wtoczyła się do bramki. Zaś na początku drugiej połowy golkiper zagrał ręką przed polem karnym. Za to arbiter ukarał go czerwoną kartką.

Prowadzenie dał drużynie PSG Cavani. Na odpowiedź Tottenhamu nie trzeba było długo czekać. Trafienia Eriksena i Diera spowodowały, że to ekipa z Londynu wyszła na prowadzenie. Do szatni piłkarze schodzili jednak przy wyniku 2:2, gdyż w 37. minucie Javier Pastore pokonał Llorisa.
Druga połowa rozpoczęła się od wspomnianego błędu Trappa. Piłkarze z Paryża grając w osłabieniu nie byli w stanie przeciwstawić się rywalowi. Tottenham wykorzystał zmęczenie przeciwnika i po golach w końcówce Alderweirelda i Kane'a wygrał ostatecznie 4:2.

Zobacz wszystkie bramki:
Paris Saint-Germain FC - Tottenham Hotspur F.C. 2:4 (2:2)
Bramki: 6. Cavani (Rabiot), 37. Pastore – 11. Eriksen, 18. Dier, 83. Alderweireld (Wanyama), 88. Kane (kar.)
Paris Saint-Germain FC: Trapp – Dani Alves (67. Nkunku), Kimpembe, Marquinhos, Kurzawa (67. Berchiche) – Motta (67. Callegari), Rabiot (46. Matuidi) – Guedes (48. Aréola), Pastore (67. Di María), Lo Celso (46. Bernede) – Cavani (46. Jesé Rodríguez).
Tottenham Hotspur F.C.: Lloris (46. Vorm) – Carter-Vickers (46. Alderweireld), Walker-Peters (46. Trippier), Vertonghen (46. Wimmer), Davies – Dier (46. Wanyama), N'Koudou (46. Alli) – Onomah (46. Oakley-Boothe), Dembélé (60. Winks), Eriksen – V. Janssen (46. Kane).