Porażka Southampton na inaugurację Premier League. Jan Bednarek zmieniony w przerwie [WIDEO]

Screen z TV
Jan Bednarek zagrał tylko w pierwszej połowie przegranego przez Southampton wyjazdowego spotkania z Crystal Palace. Gola na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył Wilfried Zaha.
Środkowy obrońca reprezentacji Polski rozpoczął spotkanie na Selhurst Park w wyjściowej jedenastce swojej drużyny, która liczy w tych rozgrywkach na uplasowanie się w górnej połowie ligowej tabeli.
Crystal Palace strzeliło jedyną bramkę meczu już w 13. minucie gry, kiedy dośrodkowanie Androsa Townsenda zamienił na gola uderzeniem z pierwszej piłki Wilfried Zaha.
Bednarka zastąpił na boisku już w przerwie Duńczyk Jannik Vestergaard, choć Polak nie zawinił przy utracie bramki.
Na poznanie powodu zmiany Bednarka trzeba będzie poczekać zapewne przynajmniej do pomeczowej konferencji prasowej z udziałem menedżera “Świętych”, Ralpha Hasenhuettla.
Wynik 1:0 utrzymał się do samego końca spotkania. W 82. minucie Saha po raz drugi trafił co prawda do siatki, lecz analiza VAR wykazała, że znajdował się na spalonym.
Wojciech_Falenta 12 Sep 2020 · 18:06