Porażka West Hamu z Fabiańskim w składzie. Manchester City rozgromił Newcastle, ładny gol Davida Silvy [WIDEO]

CosminIftode / Shutterstock.com
Zespół West Ham United przegrał na własnym boisku z Burnley FC 0:1 (0:1) w meczu 34. kolejki Premier League. W barwach gospodarzy zagrał Łukasz Fabiański. Manchester City rozgromił natomiast Newcastle, wygrywając aż 5:0.
Jedynego gola na Stadionie Olimpijskim strzelił w 38. minucie Jay Rodriguez. 30-letni napastnik pokonał polskiego bramkarza strzałem głową. Piłka wpadła do siatki po odbiciu się od poprzeczki.
Fabiański rozegrał całe spotkanie, był to jego 21. występ w tym sezonie.
W tabeli Premier League Burnley po czwartym meczu z rzędu bez porażki zajmuje dziewiąte miejsce, mając na koncie 49 punktów.
"Młoty" są natomiast w trudnej sytuacji, zajmują 16. pozycję z dorobkiem 31 punktów. Nad strefą spadkową mają 4 punkty przewagi.
Za wpadkę z Southampton zrehabilitowali się z kolei piłkarze Pepa Guardioli. Manchester City rozgromił na własnym boisku Newcastle United aż 5:0. Strzelanie już w 10. minucie zaczął Gabriel Jesus. Jeszcze w pierwszej połowie rezultat podwyższył Riyad Mahrez.
W drugiej części gry do własnej bramki trafił Federico Fernandez. Ozdobą meczu był piękny gol Davida Silvy z rzutu wolnego. Na 5:0 wynik ustalił natomiast już w doliczonym czasie gry Raheem Sterling.