Porażki drużyn z Moskwy. Grało trzech Polaków, Maciej Rybus wyleciał z boiska

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Lokomotiw Moskwa przegrał na wyjeździe z Arsienałem Tuła 0:4 w piątkowym meczu 19. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Całe spotkanie w drużynie gości zagrali Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus. Ten drugi w 73. minucie otrzymał czerwoną kartkę.
Gole zostały strzelone w drugiej połowie. Tuż po przerwie wynik otworzył Igor Gorbatenko. W 63. minucie na 2:0 trafił Jewgienij Łucenko. Potem przedwcześnie do szatni musiał udać się Rybus.
Miejscowi zwycięstwo przypieczętowali kolejnymi bramkami. Dublet skompletował Łucenko, a rezultat ustalił Goran Causić. Po tej porażce "Parowozy" zajmują drugie miejsce w tabeli ze zdobytymi 34 punktami. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z liderującym Zenitem.
Drużyna z Sankt Petersburga pewnie wygrała u siebie w piątek z Dynamem Moskwa 3:0. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Sebastian Szymański. Jego zespół ma 24 "oczka" i plasuje się na siódmej pozycji. Kolejnym rywalem Dynama będzie Spartak Moskwa.