Poruszający gest znanego klubu. Piłkarze pokazali klasę przed meczem z Interem Miami [WIDEO]

Screen/Twitter
Przed rozpoczęciem meczu New York Red Bulls z Interem Miami drużyna gospodarzy wykazała się pięknym gestem wobec dzieci, które wyprowadziły graczy na boisko. Film z tego zajścia podbija internet.
New York Red Bulls sprawił sporą niespodziankę i rozbił przed własną publicznością Inter Miami 4:0. Z powodu kłopotów zdrowotnych w meczu tym nie zagrał gwiazdor ekipy z Florydy, Leo Messi.
Na pierwszą w tym meczu bramkę nie było trzeba długo czekać. Już w 3. minucie starcia jego rezultat otworzył Lewis Morgan. Szkocki pomocnik został przy okazji bohaterem swojego zespołu.
Piłkarz New York Red Bulls nie poprzestał na jednym trafieniu i po przerwie dołożył kolejne gole. Mecz rozgrywany na obiekcie w Nowym Jorku kończył on z hat-trickiem, który dał gospodarzom triumf.
Czwartą bramkę dla popularnych "Byków" zdobył natomiast Wikelman Carmona. Trzy punkty zdobyte przed New York Red Bulls zapewniły tej drużynie awans na trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej.
Sobotnie spotkanie z Interem Miami było rozgrywane w trudnych warunkach atmosferycznych. Od pierwszych minut piłkarzom obu zespołów towarzyszyły obfite opady deszczu oraz wiatr. Zła pogoda dała się we znaki również dzieciom, które przed rozpoczęciem meczu wyprowadziły graczy na boisko.
Piłkarze New York Red Bulls popisali się pięknym gestem. W pewnej chwili kolejni zawodnicy zaczęli zdejmować z siebie kurtki, a następnie zakładać je przemokniętym dzieciom. Materiał przedstawiający tę sytuację został udostępniony w mediach społecznościowych, gdzie cieszy się dużą popularnością.
Piotr Sidorowicz 26 Mar · 16:31
Źródło: Twitter