Premier League: Beniaminek uległ Manchesterowi City

mcfc.com
Brighton & Hove Albion FC uległ u siebie Manchesterowi City 0:2 (0:0) w ostatnim sobotnim spotkaniu inauguracyjnej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na The American Express Community Stadium prowadzenie dla gości uzyskał dopiero dwadzieścia minut przed końcem Argentyńczyk Sergio Aguero. Pięć minut później Lewis Dunk niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki, pogrążając tym samym beniaminka.
"Mewy" za tydzień zmierzą się na wyjeździe z Leicester City, natomiast rywalem podopiecznych Josepa Guardioli będzie Everton FC.
Dokończenie inauguracyjnej kolejki odbędzie się w niedzielę. Wtedy to Newcastle United podejmie Tottenham Londyn, natomiast Manchester United zagra z West Ham United.