Premier League: Tak Lukaku przywitał się z Old Trafford! Świetny mecz United! [VIDEO]

manutd.com
Manchester United rozbił u siebie West Ham United 4:0 (1:0) w drugim niedzielnym spotkaniu inauguracyjnej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Wymarzony debiut na Old Trafford zaliczył Romelu Lukaku
Według komentatorów spotkania, dzisiejszy mecz był jednym z najlepszych, jakie Manchester United rozegrał pod wodzą Jose Mourinho.
Bohaterem spotkania został - debiutujący na Old Trafford w barwach Manchesteru United - Romelu Lukaku.
Napastnik dwukrotnie skierował piłkę do bramki rywali. Najpierw uczynił to w 33. minucie, wykorzystując asystę Rashforda.

Drugą bramkę Lukaku zdobył po podaniu Mchitarjana. Była to 53. minuta spotkania.