Premierowy gol Filipa Jagiełło w Spezii! Polak uratował cenny punkt [WIDEO]

Filip Jagiełło zdobył premierową bramkę w barwach Spezii. Polak trafił do siatki w rywalizacji z Catanzaro.
Jagiełło rozpoczął sezon w Genoi. W rundzie jesiennej wystąpił jednak tylko w dwóch meczach "Rossoblu".
Filip Jagiełło (z przodu) i Luca Pellegrini (z tyłu) w meczu Genoa - Lazio
Alfredo Falcone / pressfocus
26-latek wykorzystał zimowe okienko transferowe, aby zmienić barwy klubowe. Pomocnik został wypożyczony do Spezii.
Jagiełło nie potrzebował wiele czasu, aby wywalczyć sobie miejsce w składzie. Luca D'Angelo postawił na niego od pierwszej minuty w meczu z Catanzaro.
Polak trafił do siatki w 34. minucie. Odnalazł się wówczas w polu karnym i dobił strzał Alesa Mateju.
Jagiełło doprowadził do wyniku 1:1, którym zakończył się ten mecz. Wcześniej na listę strzelców wpisał się jeszcze Pietro Iemmello.
Spezia nadal zajmuje miejsce w strefie spadkowej Serie B. Zespół ten zgromadził tylko 21 punktów w 23 kolejkach.
Adam Kłos03 Feb · 16:38