Priemjer Liga: Arsenał Tuła inkasuje trzy punkty

UMNICK, wikipedia
Arsenał Tuła pokonał na wyjeździe SKA Chrabowsk 2:1 w pierwszym niedzielnym meczu 16. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola dla gości spotkania strzelił już w 5. minucie Evnas Kangawa. Reprezentant Zambii po dośrodkowaniu Igora Gorbatenko i pokonał golkipera rywali.
Drugą bramkę dla przyjezdnych zdobył w 86. minucie Luka Djordjevic. Czarnogórzec wykorzystał błąd bramkarza i uderzeniem z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki.
Jedyne trafienie na rzecz gospodarzy zapisał na swoje konto Witalij Fedotow w 33. minucie.
Podopieczni Alekseia Poddubskiy'ego zajmują zajmują ostatnie, 16. miejsce w ligowej tabeli, z kolei drużyna prowadzona przez Miodraga Bozovica plasuje się na 6. pozycji.