Primera Division: Malaga CF uległa UD Las Palmas

Hidalgismael, wikipedia
Malaga CF uległa u siebie UD Las Palmas 1:3 (0:1) meczu trzeciej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio La Rosaleda prowadzenie przyjezdnym zapewnił przed przerwą mocnym uderzeniem pod poprzeczkę Jonathan Viera. Trzy minuty po zmianie stron wyrównał strzałem głową Diego Gonzalez.
Dwadzieścia minut później drugiego gola dla gości zdobył sprytnym uderzeniem w krótki róg Argentyńczyk Jonathan Calleri, a dwie minuty przed końcem premierowy sukces zespołu z Wysp Kanaryjskich przypieczętował z bliska Francuz Loic Remy.
Dzięki pierwszej wygranej w sezonie podopieczni Manolo Marqueza awansowali na czternaste miejsce w tabeli. Zespół z Andaluzji doznał trzeciej porażki i jest przedostatni w klasyfikacji.