Primera Division: Real Madryt lepszy w San Sebastian

Victor Torres/Shutterstock
Real Sociedad San Sebastian przegrał u siebie z Realem Madryt 1:3 (1:2) w ostatnim niedzielnym meczu czwartej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Anoeta prowadzenie przyjezdnym zapewnił po dziewiętnastu minutach gry mocnym strzałem z pola karnego Borja Mayoral. Dziewięć minut później wyrównał efektownym wolejem Kevin Rodrigues. Portugalczyk po kolejnych ośmiu minutach niefortunnie jednak przeciął zagranie w pole karne Mayorala i piłka wpadła do siatki zaskoczonego Geronimo Rulliego.
Szesnaście minut po zmianie stron Walijczyk Gareth Bale znakomicie zachował się w sytuacji sam na sam i delikatnym lobem nad bramkarzem gospodarzy podwyższył na 1:3.
Dzięki drugiej wygranej w sezonie "Królewscy" przesunęli się na czwarte miejsce w tabeli. Zespół z Kraju Basków doznał dopiero pierwszej porażki i z punktem więcej od drużyny z Kastylii zajmuje trzecią lokatę w klasyfikacji. Na jej czele jest z kompletem czterech zwycięstw FC Barcelona.
* * * * * *

Real Sociedad San Sebastian - Real Madryt 1:3 (1:2)

Bramki: Kevin Rodrigues 28 - Mayoral 19, Kevin Rodrigues 36-samobójcza, Bale 61.