Primera Division: Remis Espanyolu

Elemaki, wikipedia
Espanyol Barcelona zremisował przed własną publicznością z Athletic Bilbao 1:1 (1:1) w przedostatnim niedzielnym meczu 19. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na RCDE Stadium prowadzenie miejscowym zapewnił szesnaście minut przed przerwą płaskim strzałem z narożnika pola karnego Gerard Moreno.
Wyrównał sześć minut później uderzeniem głową Inaki Williams, któremu dośrodkował precyzyjnie w pole karne Enric Saborit.
Po zmianie stron kibice nie oglądali już więcej bramek i "Papużki" z Katalonii po szóstym podziale punktów w tym sezonie są na czternastej lokacie w tabeli.
"Los Leones" z Kraju Basków zremisowali natomiast po raz siódmy w bieżących rozgrywkach i zajmują jedenastą pozycję w klasyfikacji. Obie drużyny nadal dzieli tylko punkt.