Primera Division: Valencia wyrwała zwycięstwo w końcówce

LevanteMedia / shutterstock.com
Malaga CF przegrała u siebie z Valencia CF 1:2 (1:0) w ostatnim sobotnim meczu 24. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio La Rosaleda prowadzenie gospodarzom zapewnił osiemnaście minut przed przerwą, strzałem z bliska po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Nigeryjczyk Brown Ideye.
Wyrównał dziesięć minut przed końcem uderzeniem głową Francis Coquelin. Pięć minut przed końcem rzut karny wykorzystał Dani Parejo i osłabieni w ostatniej fazie zawodów miejscowi nie byli już w stanie odrobić strat.
Zespół z Andaluzji doznał w ten sposób trzeciej porażki z rzędu i pozostał ostatni w tabeli. "Nietoperze" natomiast dzięki czternastej wygranej w sezonie umocniły się na trzeciej lokacie w klasyfikacji.