Primera Division: Villarreal wygrał z Gironą

LevanteMedia / shutterstock.com
Villarreal CF pokonał na wyjeździe Gironę CF 2:1 w niedzielnym meczu 8. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Na Estadi Municipal de Montilivi obie bramki dla ekipy "żółtej łodzi podwodnej" strzelił Cedri Bakambu. 26-letni pomocnik po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 9. minucie spotkania, kiedy wykorzystał podanie Manu Triguerosa i wpakował futbolówkę do siatki.
Drugiego gola Bakambu strzelił w 20. minucie. Wówczas przy jego trafieniu asystował Pablo Fornals.
Honorowe trafienie na rzecz ekipy gospodarzy zapisał na swoim koncie Cristhian Stuani w 40. minucie.
Podopieczni Javiego Calleja zajmują obecnie 8. miejsce w tabeli Primera Division, z kolei zespół prowadzony przez Pablo Machina plasuje się na 17. pozycji.