Primjera Liga. FK Orenburg wygrał z Krylją Sowietow 3:1

FK Orenburg wygrał z Krylją Sowietow 3:1
Grue, wikipedia
FK Orenburg pokonał na własnym boisku Krylję Sowietow Samara 3:1 w meczu 16. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Dla gospodarzy to ósme zwycięstwo w sezonie.
Zespół z Orenburga prowadzenie objął w 8. minucie, kiedy Alex Sutormin wykorzystał rzut karny. Dla 25-letniego to drugi mecz z rzędu golem, a w całym sezonie ma sześć trafień.
Goście wyrównali cztery minuty później. Ramil Sheydaev również wykorzystał jedenastkę i zdobył czwartą bramkę w rozgrywkach.
Remis utrzymał się tylko do 17. minuty. Wówczas Silvije Begić skierował piłkę do siatki piętką po zamieszaniu w szesnastce. Dla Chorwata to drugi gol w sezonie.
Rezultat meczu ustalił w 54. minucie strzałem głową Mikhail Sivakov. Dla byłego gracza Wisły Kraków to premierowe trafienie w obecnych rozgrywkach.
W tabeli rosyjskiej ekstraklasy FK Orenburg jest na ósmym miejscu z dorobkiem 29 punktów. Krylja zajmuje jedenastą pozycję, mając na koncie 24 punkty.

Łukasz Karyniewski03 Apr 2019 · 18:42