Prowadzili 21 punktami i przegrali. Kompromitująca porażka zespołu NBA. Koszmarna seria trwa dalej

PressFocus/Rick Osentoski
Detroit Pistons odnotowali kolejną porażkę w obecnym sezonie. Mimo wysokiego prowadzenia z Boston Celtics przegrali spotkanie.
Detroit Pistons zmierzyli się z Boston Celtics w ramach sezonu zasadniczego NBA. Ku zaskoczeniu ekspertów "Tłoki" dyktowały warunki w pierwszej połowie rywalizacji.
Zespół z Detroit prowadził pod koniec drugiej kwarty wynikiem 66:45. Kolejne odsłony spotkania to koncert w wykonaniu koszykarzy Boston Celtics.
"Celtowie" doprowadzili do remisu, a czwarta kwarta zakończyła się rezultatem 108:108. Ostatecznie doszło do dogrywki, w której lepsza okazała się drużyna z Bostonu zwyciężając całą rywalizację 128:122.
Tym samym Detroit Pistons odnotowali kolejną przegraną w obecnym sezonie. Zespół poniósł 28. porażkę z rzędu.
"Tłoki" nie wygrały od 29 października bieżącego roku. Ekipa Monty’ego Williamsa została niechlubnym rekordzistą NBA.
Detroit Pistons legitymują się bilansem dwóch zwycięstw i 29 porażek. Zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej.
Filip Węglicki29 Dec 2023 · 08:56