Przebudzenie Przemysława Frankowskiego! Reprezentant Polski z ważnym golem w Ligue 1 [WIDEO]

Screen Eleven
Przemysław Frankowski trafił do siatki w kolejnym meczu Ligue 1! Tym razem reprezentant Polski otworzył wynik rywalizacji z AS Monaco, która jest niezwykle istotna dla jego RC Lens.
W ostatniej kolejce Ligue 1 RC Lens walczy o zapewnienie sobie miejsca w przyszłym sezonie europejskich pucharów. By to osiągnąć klub Przemysława Frankowskiego musi spełnić szereg warunków.
Mowa tutaj o korzystnych dlań rezultatach w spotkaniach Strasbourga oraz Nicei, a nade wszystko pokonaniu AS Monaco. Bez tego Lens nie ma szans na zajęcie piątej lokaty, która gwarantuje udział w Lidze Konferencji Europy.
W 30. minucie sobotniego meczu gospodarze przybliżyli się do zrealizowania swojego celu. Piłkę do siatki skierował bowiem Przemysław Frankowski.
Trafienie Polaka otworzyło stan rywalizacji, lecz na odpowiedź przyjezdnych nie trzeba było długo czekać. Już w 35. minucie wyrównał Badiashile.
Niemniej, dzisiejszy gol Frankowskiego był jego pierwszym od 16 kwietnia, kiedy trafił przeciwko Lille (2:1). Do tej pory reprezentant Polski zgromadził sześć bramek oraz pięć asyst w tym sezonie Ligue 1.