Przełamanie Napoli! Gol Lorenzo Insigne wyrzucił Lazio z Pucharu Włoch [WIDEO]

cristiano barni / Shutterstock.com
Napoli awansowało do półfinału Pucharu Włoch! Zespół Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika przełamał się po serii słabych występów i pokonał Lazio 1:0.
Napoli zwycięskiego gola strzeliło już w 2. minucie. Szybką akcję sfinalizował Lorenzo Insigne, który najpierw minął kilku obrońców, a później precyzyjnym strzałem trafił do bramki. Asystę przy golu zaliczył Piotr Zieliński.
Lazio mogło wyrównać już w 10. minucie. Fatalnie z rzutu karnego spudłował wówczas Ciro Immobile. Włoch poślizgnął się przy wykonywaniu strzału, a piłka poleciała obok bramki.
Obie drużyny kończyły mecz w osłabieniu. Jeszcze przed przerwą z boiska wylecieli Elseid Hysaj i Lucas Leiva.
Lazio najbliżej wyrównania było w 84. minucie, gdy Immobile trafił w poprzeczkę. Minutę później centymetrów zabrakło Mario Ruiemu. Piłka po strzale Portugalczyka zatrzymała się na słupku.
Cały mecz w barwach Napoli zagrali Zieliński i Arkadiusz Milik.
Podopieczni Gennaro Gattuso w 1/2 finału Coppa Italia zmierzą się ze zwycięzcą pary ACF Fiorentina - Inter Mediolan.
Marcin Karbowski21 Jan 2020 · 22:43