Przemysław Frankowski o włos od asysty w Lidze Europy! Spory pech Polaka i tylko remis Lens [WIDEO]

TikTok Screen
Francuskie Lens z Przemysławem Frankowskim w składzie zremisowało z Freiburgiem 0:0 w 1/16 finału Ligi Europy. Reprezentant Polski był bliski odnotowania asysty.
RC Lens zmierzyło się z Freiburgiem w ramach 1/16 finału Ligi Europy. Spotkanie poprowadził polski sędzia, Bartosz Frankowski.
Pierwsza połowa nie dostarczyła kibicom zbyt wielu emocji. Jedynymi momentami, które wpłynęły na przebieg meczu, było pokazanie dwóch żółtych piłkarzom Lens przez arbitra.
Zespoły zeszły do szatni na przerwę, gdy na tablicy wyników widniał rezultat remisowy 0:0. Na początku drugiej odsłony sytuacja nie ulegała zmianie.
W 70. minucie Przemysław Frankowski posłał dośrodkowanie w kierunku Massadio Haidary, który pokonał bramkarza Freiburga. Ostatecznie trafienie reprezentanta Mali zostało anulowane, ponieważ Polak znajdował się na spalonym.
Finalnie kibice nie oglądali bramek podczas czwartkowego spotkania. Rywalizacja zakończyła się bezbramkowym remisem.
Anulowane trafienie Haidary
Spotkanie rewanżowe zespołów będzie miało miejsce 22 lutego. Mecz odbędzie się na Europa-Park Stadion we Freiburgu.
Filip Węglicki15 Feb · 22:57