Przemysław Płacheta bohaterem Norwich City. Polak uratował remis dla nowego klubu [WIDEO]

Norwich City
Przemysław Płacheta strzelił gola dla Norwich City. Jego drużyna zremisowała z Preston 2:2.
Polak rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, ale na boisku pojawił się jeszcze w pierwszej połowie. W 24. minucie zmienił Dowella.
Norwich przegrywało wówczas po bramce Sinclaira z rzutu karnego. Krótko po wejściu Płachety wyrównał Pukki. "Kanarki" nie utrzymały jednak remisu do końca pierwszej połowy. W 42. minucie drugiego gola dla gości strzelił Fischer.
W końcówce spotkania były gracz Śląska został bohaterem swojego zespołu. W 85. minucie strzelił gola na wagę punktu.
Dla Płachety był to drugi występ na szczeblu Championship. W pierwszej kolejce nowego sezonu zaliczył niespełna kwadrans. Jego zespół w bieżących rozgrywkach zdobył cztery punkty.
Marcin Karbowski19 Sep 2020 · 18:42
Źródło: Twitter