Przerażający faul w lidze tureckiej. Atak rodem z filmów karate [WIDEO]

screen/Beinsports
Do przerażających scen doszło podczas ostatniej kolejki ligi tureckiej. W meczu Gaziantepu FK z Denizlisporem jeden z piłkarzy zanotował jeden z najbardziej brutalnych fauli ostatnich lat.
Do całego zdarzenia doszło w 50. minucie. Ozer Ozdemir, prawy obrońca gości walczył o piłkę z Andre Sousą.
Z niewiadomych przyczyn Turek chciał zagarnąć futbolówkę nogą, gdy ta była na wysokości głowy rywala. Niestety Ozdemir źle obliczył odległość od Sousy i z wyskoku kopnął go w głowę.
Na murawie prędko pojawili się medycy Gaziantepu, aby pomóc znokautowanemu Sousie. Sędzia oczywiście nie wahał się ani przez chwilę. Ozdemir otrzymał bezpośrednią czerwoną kartką.
Sousa już nie wrócił na boisko, jednak na szczęście nie doznał poważnego urazu głowy. Na razie nie wiadomo, czy Ozdemir otrzyma dodatkową karę zawieszenia.
Osłabiony Denizlispor przegrał spotkanie 0:2. Na listę strzelców wpisali się Nouha Dicko oraz Muhammet Demir. W barwach Gaziantepu 65 minut rozegrał Paweł Olkowski.
Adam Kłos16 Mar 2021 · 07:27
Źródło: Twitter