PSG lepsze od Bordeaux, Krychowiak tylko na ławce

Vlad1988 / Shutterstock.com
Paris Saint-Germain pokonał FC Girondins de Bordeaux 2:0 w sobotnim meczu 8. kolejki francuskiej Ligue 1.

W drużynie mistrzów Francji całe spotkanie wśród rezerwowych spędził Grzegorz Krychowiak. Za to pełne 90 minut, ale po stronie Bordeaux, rozegrał Igor Lewczuk, dla którego był to kolejny w sezonie start w podstawowym składzie..

Podopieczni Unaia Emery'ego obie bramki zdobyli w pierwszej połowie. Ich autorem był urugwajski napastnik Edinson Cavani. Zespół z Parc des Princes ma 16 punktów i awansował na pozycję wicelidera. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Nancy.

Natomiast zespół z Bordeaux ma na swoim koncie 13 "oczek" i plasuje się na piątej lokacie. Po przerwie na mecze reprezentacji zmierzy się na wyjeździe z Rennes.