Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Puchar Francji: "Zieloni" wygrali po dogrywce

10 lut 2016 | 21:51 0
Piłkarze ES Troyes Aube Champagne ulegli u siebie po dogrywce AS Saint-Etienne 1:2 (1:1, 0:0) w drugim środowym spotkaniu 1/8 finału Pucharu Francji.

Na Stade de l'Aube kibice na pierwszego gola czekali ponad godzinę, gdy prowadzenie dla przyjezdnych uzyskał Holender Oussama Tannane.

Dwanaście minut przed końcem wyrównał Benjamin Nivet, doprowadzając tym samym do dogrywki. Dopiero w jej drugiej części, dwie minuty po wznowieniu gry, zwycięskiego gola dla "Zielonych" zdobył Neal Maupay.

Wcześniej awans do ćwierćfinału rozgrywek wywalczyły również zespoły Gazelec FCO Ajaccio, US Granvillaise, FC Sochaux i FC Lorient.

* * * * * *
ES Troyes Aube Champagne - AS Saint-Etienne 1:2 (1:1, 0:0)
Bramki: Nivet 78 - Tannane 62, Maupay 107.

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!