Puchar Holandii: PEC Zwolle wyeliminował NEC Nijmegen, grał Golla, Parzyszek na ławce

nec-nijmegen.nl
PEC Zwolle pokonał u siebie NEC Nijmegen 2:0 (2:0) w pierwszym wtorkowym meczu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Holandii.
Na IJsseldelta Stadion całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych gospodarzy obserwował Piotr Parzyszek. W ekipie z Geldrii natomiast od pierwszych minut grał Wojciech Golla.
Prowadzenie "Blauwvingers" zapewnił po dwudziestu minutach gry Marokańczyk Youness Mokhtar. Podwyższył trzy minuty po zmianie stron Terell Ondaan.
Podopieczni Johna van 't Schipa mogli wygrać wyżej, ale na początku spotkania rzut karny zmarnował Erik Bakker.